Eczacıbaşı Bilişim, E-Güven ve Microsoft işbirliğiyle hayata geçirilen Hepsibulut e-ticaret kanalından esnek, yerel ve kolay erişilebilir bulut hizmetleri müşterilere sunulmaktadır. Hepsibulut, sade ve basit yapılandırılmış kullanıcı ara yüzü sayesinde müşterilerine kolay kayıt ve aktivasyon imkanı sunar. Müşteriler kişiselleştirebildikleri sanal sunucuları dakikalar içinde aktive edip kullanmaya başlar. Yerel bir hizmet olan Hepsibulut’un Türkçe paneli ve çağrı merkezi üzerinden kullanıcı sorularına 7/24 yanıt verilir.

www.hepsibulut.com

* Hepsibulut kimlere hitap ediyor?

Bir ya da birden fazla sunucu ihtiyacı olan ve fiziksel sunucu altyapısı olmayan ya da olup da operasyonel maliyetlerini azaltmak isteyen küçük ve orta büyüklükteki tüm işletmelere hitap etmektedir.

Yerel bir hizmet oluşu sayesinde regülasyonlar ile kısıtlanan müşterilere dahi hızlı ve güvenilir şekilde sanal sunucu ihtiyaçlarını karşılama imkânı verir.

* Hepsibulut hizmetleri nelerdir?

Hepsibulut üzerinde 4 adet hazır sunucu paketi vardır. Bunlar:

  • Web Sunucusu,
  • Dosya Sunucusu,
  • Veritabanı Sunucusu, ve
  • ERP Sunucusu’dur.

Her bir paket müşterilerin ihtiyaçlarına göre esnek olarak konfigüre edilebilir.

Kurumların ve bireylerin sanal sunucu ihtiyaçları aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık seçenekleri olan paketler ile karşılanmaktadır. Paket süresine oranla sunucu fiyatlarına indirimler yansıtılmaktadır.

* Hepsibulut verilerimi nasıl koruyor?

Hepsibulut ile donanım sorunlarından arındırılmış, tüm bileşenleri yedekli hale getirilmiş altyapılar üzerine inşa edilmiş sanallaştırma ortamlarında verileriniz güven altındadır

Hızlı Başvuru Formu