Eczacıbaşı Bilişim TAYSAD ‘SAP Lisanslamada Bilgilendirme Semineri’ ne katıldı.

10.04.2018 / Emir Bora Turan

Eczacıbaşı Bilişim olarak TAYSAD ERP Bilişim Çalışma Grubu faaliyetleri çerçevesinde 10 Ekim 2018 tarihinde, “SAP Lisanslamada Bilgilendirme Semineri’” ne katılarak IDC 2018’de IT Governance alanında üçüncülük Ödülü alan SAP Lisanslama Yönetimi ve Denetim uygulamalarımız Soda ve Limon hakkında bilgiler verdik.

Seminere Eczacıbaşı Bilişim SAP Basis Yöneticisi Ocak Karadeniz konuşmacı olarak katılarak bilgi ve deneyimlerini aktardı. Eczacıbaşı Bilişim  olarak bizleri davet eden Taysad  ve tüm Üyelerine teşekkür ederiz.

Soda & Limon Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgiler almak için ebi.iletisim@eczacibasi.com.tr üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sunumumuzdan görütüler:

 

 

 

 

PAZARLAMA SÜRECİNE İLİŞKİN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Eczacıbaşı Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“EBİ”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere https://www.ebi.com.tr/hakkimizda/kvkip/ adresinde yer alan Eczacıbaşı Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.