SAP ERP, her boyuttaki işletmelerin tüm süreçlerinin merkezi bir şekilde yönetimine imkan sağlayan bir sistemdir. İşletmenin tüm süreçlerinin yönetimi söz konusu olduğu zaman, kapsam da oldukça genişlemekte ve günümüzde ERP sistemleri olmadan şirketlerin rekabet edebilmesi ve ayakta kalabilmesi mümkün değildir.

SAP ERP, işletmelerin farklı fonksiyonlarının ve bölümlerinin kullandığı bilgiyi entegre ederek merkezi olarak bilginin kontrolünü sağlamaktadır. Bu da, farklı bölümlerin, birbirlerinden habersiz bir şekilde bilgiyi yönetmeleri yerine, herkesin ortak veritabanı kullanarak çalışması demektir. Bu sayede, işletme içinde herkesin ortak ve merkezi bilgiye ulaşması ve aynı dili konuşması sağlanır. İşletmedeki her türlü kaynağın (insan, para, malzeme, ekipman) verimliliğini en üst düzeye ulaştırmak amaçlanmaktadır.

Birçok işletme, büyüyen organizasyonlarını daha etkin bir şekilde kontrol edebilmek ve maliyetleri düşürmek için SAP ERP çözümlerini tercih etmektedir.

SAP ERP çözümleri, Finansallar (Mali Muhasebe ve Yönetim Muhasebesi, Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi, Nakit Yönetimi ve Tahmin Uygulamaları), İnsan Kaynakları (personel Gelişimi, Personel Yönetimi) , İşlemler (Tedarik ve Lojistik Yürütme, Ürün Geliştirme ve Üretim, Satış ve Servis) modüllerinden oluşmaktadır.

SAP Basis Hizmetleri

Hızlı başvuru Formu