Proje bazlı çalışan firmalar ne kadar uzmanlaştıkları konularda üst düzeyde yetkinliğe sahip olsalar da etkin bir Proje Yönetimi Metodolojisi’ne sahip olmadan başarı için sadece gerekli koşulları sağlamış olabilirler, ancak yeterli koşulları sağlamış olamazlar. Bu kısıtın farkındalığına sahip Eczacıbaşı Bilişim (EB) ailesi olarak hizmet verdiğimiz farklı alanlardaki başarılı projelerimizin sayısını daha da arttırmak için Proje Yönetim Metodoloji’mizi güncel tutmanın önemli bir tutum olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda Proje Yönetim Dünyası’nın yakın takibindeyiz.

Global standartların hibriti olan metodolojimizi kullanarak Kurumsal Kaynak Planlama, Yazılım Geliştirme ve Altyapı Destek Departmanları altındaki farklı tiplerdeki projelerin yer aldığı Proje Portföyümüzü yönetiyoruz. Metodolojimiz PMI Standartları çatısı altında temel olarak ASAP, Waterfall ve Agile yöntemlerinin bileşiminden oluşmaktadır.

Metodoloji içerisinde program takibi de önemli bir yer tutmaktadır. Program Yönetimi ile farklı alanlarda hizmet veren EB çalışanlarının katkıda bulunduğu işler takip edilebilmekte ve bu şekilde müşterilere bir bütün olarak EB katkısı iletilebilmektedir.

YÖNETİLMEYEN BİR PROJE NİYET OLMAKTAN ÖTEYE GİDEMEZ…

Hızlı Başvuru Formu